Новини

Інформація щодо підготовки об’єктів до опалювального сезону

Для забезпечення своєчасної і безперебійної подачі теплової енергії на об’єкти теплоспоживання в новому опалювальному сезоні 2020-2021рр, ККП «Маріупольтепломережа» розпочинає перевірку стану готовності об’єктів теплоспоживання до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021років.
Зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації та своєчасної підготовки житлових будинків до опалювального сезону несуть балансоутримувачі житлових будинків. Для належної підготовки об’єктів до опалювального сезону 2020-2021 років необхідно провести ремонтно-профілактичні роботи внутрішньобудинкових систем, промивання та гідравлічні випробування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, відновлення теплової ізоляції та інші згідно «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» № 620/378 від 10.12.2008.
Відповідно до «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» № 76 від 17.05.2005, під час підготовки будинку до опалювального періоду необхідно перевірити технічний стан конструктивних елементів будинків, провести скління вікон у під’їздах, ущільнення вікон, вхідних дверей та дверей на горищах, виконати дезінсекцію, дератизацію приміщень теплових пунктів та місць прокладання трубопроводів теплотехнічних систем, розташованих у підвалах житлових будинків та інше.
Для визначення стану готовності об’єктів до опалювального сезону 2020- 2021 керуючі компанії, а також організації з обслуговування внутрішньобудинкових мереж спільно з представниками ККП «Маріупольтепломережа» проводять технічні огляди і гідравлічні випробування внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання та підписують Акт готовності до опалювального періоду житлового будинку, який є невід’ємною частиною паспорта готовності до роботи в опалювальний період .
Виконання робіт з підготовки об’єктів теплоспоживання до зимового періоду здійснюється в міжопалювальний період щорічно з 1 травня по 15 вересня.