Новини

УКЛАВШИ УГОДУ ПРО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ БОРГУ ЗА ТЕПЛО, БОРЖНИК МОЖЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 30% КОШТІВ

Незважаючи на зростання вартості газу, ціна якого складає близько 80% у вартості централізованого опалення, цього опалювального сезону тарифи на тепло залишаються на рівні 2019 року. Це було досягнуто завдяки укладеному Меморандуму про взаєморозуміння між Асоціацією міст України та КМУ.
Хоча тарифи не зросли, борги населення за спожите тепло збільшуються. Однак, своєчасно оплачені рахунки за послуги підприємства є важливою частиною стабільного теплопостачання міста — закупівлі газу, витратних матеріалів для проведення аварійно-відновлювальних ремонтів.
Уклавши угоду про реструктуризацію боргу, боржники можуть уникнути додаткових витрат і стягнення заборгованості у примусовому порядку через суд та заощадити до 30% від суми боргу за рахунок судових і виконавчих стягнень, врегулювання питань щодо зняття арешту з майна (нерухомості, транспорту та/або коштів на банківських рахунках).
Слід зауважити, що до укладання договорів реструктуризації на підприємстві застосовується індивідуальний підхід. У ході бесіди зі споживачами обговорюється низка питань, а саме наявні доходи громадян, спроможність погашення заборгованості, встановлюються конкретні щомісячні частини сукупного доходу для погашення боргу, узгоджуються строки погашення боргу та інші питання.
Укласти угоду про реструктуризацію заборгованості за послуги з теплопостачання можна, звернувшись до абонентських дільниць ККП «Маріупольтепломережа» з паспортом, довідкою про присвоєння ідентифікаційного номеру, та правовстановлюючими документами на квартиру.
Нагадуємо, що наші дільниці знаходяться :
у Кальміуському районі за адресою пр. Никопольский, 139
у Лівобережному районі за адресами вул. Пашковского, 5, вул. Олімпійська, 191-б
у Приморському районі за адресою пр. Будівельників, 39
у Центральному районі за адресами вул. Куприна, 9-а, бул. Шевченка, 75
УВАГА! Нагадуємо про можливість попередньо узгодити дату та час візиту на абонентську дільницю за нашими дистанційними контактами.