Ремонтні роботи підприємства

Підприємство у своїй повсякденній роботі для пошуку витоків теплоносія, усунення поривів тепломереж застосовує новітнє обладнання, що дозволяє оперативно визначити місце пориву з точністю до 1 м та зменшити кількість розриттів та час на пошук пошкоджень.
Вчора спеціалісти ККП “Маріупольтепломережи” швидко та вчасно зазначили участок тепломережі біля Драматичного театру, який потребує заміни. Ремонтні роботи тривали усю ніч та о 01-00 за адресою пр. Миру, 60 було відновлено якісну подачу тепла. Вже сьогодні служба з благоустрою підприємства відновила зелену зону на місті проведення ремонтних робіт у центрі міста.

За участю служби з виявлення поривів на іншій ділянці теплотраси у районі площі Кірова, представники підприємства точно та швидко знайшли та усунули порив на магістральному трубопроводі за адресою вул. Котляревського, 8а. Сьогодні після проведення теплоізоляції труб роботи будуть закінчені та теплом будуть забезпечені 113 жилих будинків мікрорайону.

Ремонтні роботи у Кальміуському районі міста у сел. Мирний на поточному тижні пов’язані із заміною 18 м трубопроводу діаметром 57 мм за адресою вул. Сибірська, 26. Порив на цій ділянці трубопроводу виявлено теж за допомогою обладнання для пошуку витоків та спеціалістів служби з виявлення поривів.