Ремонтні роботи підприємства у Приморському районі міста.

Підготовка до нового опалювального сезону триває. Підприємство продовжує ремонтні роботи у всіх районах міста.
У Приморському районі після гідравлічних випробувань необхідно замінити ділянку магістрального трубопроводу від котельні 269 квартал до ЦТП-52. Ця теплотраса проходить під дорогою у напівпроходному тунелі за адресою пр. Луніна, 25. Обсяг робіт по заміні теплотраси було визначено шляхом візуально-оптичного контролю та ультразвукової товщинометрії. Методом сканування основного металу труби ультразвуковим товщиноміром, на ділянках контролю від точки пориву тепломережи до точки з нормативною товщиною металу, фахівці підприємства приймають рішення про заміну 18 м труби діаметром 273 мм.
До цієї магістралі приєднані 14 житлових будинків за адресами пр.Лунiна, 9, 9а, 11, 11а, 11б, 11в,13а, 13б, 13в,15, 15а, 21, 23, вул. Спартаковська, 25, які після оновлення тепломагістралі отримають якісні послуги підприємства у опалювальний період.
Роботи з підготовки до міської програми «Уютний двір» у Приморському районі міста продовжуються за адресою пр. Будівельників 92-106, 110. Заміна квартальної теплотраси, яка забезпечує теплом і гарячою водою шість багатоповерхових будинків у цьому дворі необхідна перед упорядкуванням прибудинкової території. Всього оновленню у цьому дворі підлягають біля 800 м трубопроводу.