Ремонтні роботи підприємства «Маріупольтепломережа» у Приморському та Кальміуському районах міста.

У Приморському районі за адресою вул. Нахімова, 82 тривають роботи по оновленню 92 м магістрального трубопроводу діаметром 219 мм. Щоб уникнути розриття дороги з асфальтним покриттям та зупинки руху міського транспорту, фахівці підприємства проводять роботи, простягаючи труби під дорогою. Ця оновлена ділянка теплопроводу, що поєднує котельню 416 та жилий квартал, живить понад 20 будинків та гарантує безперебійну подачу тепла взимку.
Особливість роботи фахівців підприємствах за адресами «Затишний двір» у Кальміуському районі міста спостерігається за адресою вул. 25 квартал, б.10. Заміні підлягають не тільки підземні теплові комунікації, але й надземний теплопровід діаметром 133м, що з’єднує котельню «Новотрубна» з бойлерною 25 квартала. Роботи по демонтажу, монтажу предізольованої труби та надземної частини в ізоляції СПИРО довжиною 133 м тривають
У Кальміуському районі міста по вул. Машинобудівельна, 84 по програмі «Затишний двір» закінчені роботи по заміні 110 м квартального теплопроводу. По Новим трубам буде взимку безперебійно подаватися тепло та гаряча вода у 9 будинків мешканців.
Всього за тиждень підприємство оновило 789 м теплових мереж.