Новини

Ремонтні роботи підприємства за поточний тиждень.

Фахівці підприємства продовжують ремонтні роботи у Центральному районі по вул. Куїнджі, 144а. Заплановано оновлення 400 м магістрального теплопроводу, що подає тепло на 22 будінки, 2 дітячих комбіната та школу. За поточний тиждень повністю демонтовано стару трубу.
За адресою вул. Митрополитська, 175 проведено вже 75 процентів запланованої заміни магістрального трубопроводу. Всього підлягає заміні 12 м труби діаметром 630 мм та 44 м труби діаметром 530мм, що було остаточно вирішено після проведення ультразвукової толщинометрії.
Роботи з підготовки до міської програми «Затишний двір» у Центральному районі міста розпочато по вул. Куїнджі, 148, б-р Шевченка, 289, 357, 359.
У Кальміуському районі біля плавбасейну «Нептун» фахівці закінчили ізолювання нової труби, наступний етап – накриття та благоустрій ділянки.
На котельній «232 квартал» у цьому районі закінчено роботи з демонтажу обмуровки котла власними силами. На наступному тижні фахівці підприємства почнуть демонтаж трубної частини котла (поверхні нагріву).
У Приморському районі міста було проведено часткову заміну ізоляції наружного теплопроводу по вул. Новоросійська, 18а біля дитячого садка 117.
В роботі – магістральний теплопровід діаметром 159 мм, що живить школу, 15 будинків по б-ру Хмельницького, 25. А по пр. Будівельників, 83 ремонт такої магістралі за результатами гідравлічних випробувань забеспечить надійним теплом 12 будинків та дитячий садок.
Проведені роботи на «Затишних дворах» по вул. Новоросійська, 22-24 та розпочато оновлення тепломережі за адресою вул. Латишева, 23.
У Лівобережному районі заміна квартальної теплотраси довжиною 20 м, яка забезпечує теплом і гарячою водою чотири багатоповерхових будинків, триває по вул. Олімпійської, 187 – вул. Політаєва, 120. Закінчені роботи по вул. Вавилова, 77, де було замінено 60м труби діаметром 108 мм. В роботі – «Затишний двір» за адресою вул. 130 Таганрогської дивізії, 5.
Підготовка до нового опалювального сезону триває. Підприємство продовжує ремонтні роботи у всіх районах міста.