Ремонтні роботи

Підготовку до наступного опалювального сезону розпочато

Нещодавно завершився опалювальний сезон 2019-2020 рр.
Фахівці ККП «Маріупольтепломережа» розпочали виконання робіт з підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр.
Відповідно до затвердженого плану заходів з підготовки до майбутнього опалювального сезону, були розпочаті ремонтні та профілактичні роботи на магістральних мережах, регламентні роботи по гідровипробуванням існуючих і реконструйованих теплових мереж і теплових вводів, робота по реконструкції теплових розподільчих мереж і ЦТП, повірка, установка, заміна обладнання на ЦТП.
Весь цей перелік робіт спрямований на підтримку системи централізованого теплопостачання в робочому стані в зимовий період, тобто безаварійної роботи весь опалювальний сезон з жовтня по квітень включно.
Фахівці «Маріупольтепломережі» у всіх районах міста протягом поточного тижня розпочали першочергові ремонтні роботи за адресами майбутніх «Затишних дворів». Це однойменна програма у місті Маріуполь, в рамках якої жителі багатоквартирних будинків, що увійшли в ОСББ, отримують в подарунок нові впорядковані прибудинкові території.
Підприємство проводить заміну ділянок тепломереж в рамках програми «Затишний двір» за адресами:
У Лівобережному районі міста – вул. Межова, 17-19; вул. Волгодонська, 8
У Центральному районі міста – вул. Гранитна, 140-142; вул. Троїцька, 53; б-р Шевченка, 287-289
У Приморському районі міста – вул. Новоросійська, 22-24; пр. Будівельників, 53; пр. Миру, 112-104; б-р Хмельницького, 20-20а
У Кальміуському районі міста – вул. 25 квартал, 7, 11; вул. Курчатова, 55
Всього фахівці замінять біля 2400 м теплових мереж, після оновлення яких міською радою буде розпочато благоустрій дворів – з’являться яскраві дитячі майданчики, альтанки, лавочки та упорядковані пішохідні доріжки, а жителі багатоквартирних будинків отримують в подарунок не тільки нові впорядковані прибудинкові території, а й нові комунікації для подачі тепла та гарячої води у новий опалювальний сезон 2020-2021.