Продовжуються планові роботи з огляду котлів та трубопроводів.

Служба технічного нагляду ККП «Маріупольтепломережа» продовжує планові роботи з огляду котлів та трубопроводів.
Технічні експерти з промислової безпеки проводять зовнішній і внутрішній огляд котлів згідно з вимогами до нормативного утримання обладнання котельнь.
Для безпечної і безаварійної роботи котлів (класифікуються на підприємстві як об’єкти підвищеної небезпеки) фахівці проводять візуально-оптичний і ультразвуковий контроль, на предмет відхилення від геометричних розмірів і стоншування товщини стінок труб на поверхні нагріву котлів.
Для виміру товщини стінки труб для визначення зносу металу використовується ультразвуковий товщиномір. Роботи проводяться з метою виявлення дефектів і своєчасного їх усунення. У випадку виявлення тенденції до швидкого зносу товщини стінок або виміру гранично допустимої товщини металу, додатково планується проведення позачергового технічного огляду та технічного діагностування обладнання котельні експертною установою.
Технічні експерти з промислової безпеки підприємства «Маріупольтепломережа» вже продіагностували 26 котлів, заплановано провести огляд ще 70 котлів згідно з графіком у рамках підготовки до нового опалювального сезону.