Новини

Програма підтримки енергоефективних заходів “Енергодім” в новій редакції

 З 21 квітня 2020 року програма підтримки енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках “Енергодім” діє в новій редакції.
Всі заявки від ОСББ приймаються за новими умовами.
Зміни в Програмі зменшують фінансове навантаження на ОСББ-учасників та дозволяють оптимізувати процеси оплати за роботи і послуги проекту енергомодернізації будинку.
🌀ЗБІЛЬШЕНО кількість ОСББ-учасників Програми, що отримають +20% до суми відшкодування заходів з будівельних робіт (60% для пакету заходів “А” і 70% для пакету заходів “Б”). ❗Тепер такі бонуси отримають не 300 перших учасників, а – 500! (починаючи з 501 заявки, сума відшкодування для пакету заходів “А” становитиме 40%, для пакету “Б” – 50%)
🌀Вартість витрат на заходи з підготовки та реалізації проекту, що можуть бути відшкодовані Фондом – ❗ЗБІЛЬШЕНО з 5% на 7,5% від вартості будівельних робіт (починаючи з 501 заявки) (для Пакету заходів «Б» (Комплексний) )
🌀ОСББ може отримати ❗відшкодування другого і третього траншу гранту від Фонду на підставі Актів виконаних робіт. Тобто, ще до моменту повного розрахунку з виконавцями робіт/послуг.
Відшкодування витрат по актах виконаних робіт можливо для: Заявки № 2 (Заявки на Затвердження Проекту) та/або Заявки № 4 (Заявки на Верифікацію) включаючи покрокову Верифікацію.
🌀Третя — найбільша частина гранту, може ❗виплачуватися поетапно, а проект може проходити верифікацію покроково.

Такі опції можливі для Пакету заходів “Комплексний” (Б) і вони дозволять ОСББ звернутися до Фонду для відшкодування витрат на будівельно-монтажні роботи та інші витрати, які відносяться до третього траншу до трьох разів (не більше трьох разів).

Детально про зміни читайте у форматі порівняльної табл: було-стало https://bit.ly/2VtjXTZ

Текст Програми та супровідних документів у новій редакції можна переглянути/завантажити тут: https://eefund.org.ua/dokumenti