Новини

Планові техничні роботи на сайті підприємства

Шановні споживачі!

Повідомляємо, що абонентська  служба підприємства  з 1 квітня проводить нарахування і формування рахунків за послуги підприємства  за березень  цього року.

У цей час фахівці абонентської служби підприємства на основі переданих споживачами показників лічильників, проводять підсумки обсягів послуг та розміщують рахунки за березень, а також вносять інформацію про рух фінансів на кожному особовому рахунку: стан рахунку на початок місяця (переплату чи борг), розмір нарахувань та підсумкову суму до сплати.

На період формування платіжок за послуги підприємства з 1 квітня 2021 р. функціонування  офіційного сайту підприємства «Маріупольтепломережа»  буде призупинено.   З метою покращення пропускної спроможності сайту та підвищення якості функціонування «Особистого кабінету» планується проведення технічних робіт до 3-4 квітня.

Інформацію щодо зарахування на Ваш особистий рахунок суми, що сплачена у цей період, можна отримати у наших фахівців, скориставшись дистанційними контактами, сторінкою у Facebook та групою «Маріупольське тепло» у Telegram. Нагадуємо, що сума, яка сплачена Вами за послуги підприємства, зараховується на Ваш особистий рахунок через 3-4 робочих дні.

Про відновлення сайту, наявність рахунків за березень та оновлення інформації в «Особистому кабінеті» підприємство повідомить на своєму офіційному сайті, на сторінках у соціальних мережах та каналах у месенджерах.