Новини

Котельня “Західна”. Відповідь на численні запитання про причини припинення теплопостачання.

До уваги абонентів Центрального району!
Ремонтні роботи на магістральному теплопроводі діаметром 377 мм тривали цілодобово та завершені вчора о 22-37. Подачу теплоносія від ЦТП 37 та ЦТП 47 відновлено о 24-00 на 54 будинка, 3 ДК та 1 ОШ. Котельня «Західна» працює в номінальному режимі.
Нагадуємо, що необхідність в аварійно-відновлювальних роботах виникла після припинення подачі електропостачання АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» на котельню «Західна», що надалі призвело до порушень цілісності магістрального трубопроводу у результаті гідравлічних пошкоджень.

Відповідаючи мешканцям міста на численні запитання про причини вже декілька зупинок теплопостачання, повідомляємо, що оператор системи розподілу електроенергії, а саме підприємство АТ «ДТЕК Донецькі електромережі», з початку опалювального сезону в аварійному порядку (без урахування планових робіт) припиняє електропостачання на котельні підприємства. Так, тільки за жовтень – грудень було зафіксовано 467 годин відключень електрики та посадки напруги без попереднього повідомлення «Маріупольтепломережі».
Зокрема, за листопад – грудень тільки на котельній «Західна» було 5 разів відключено електрику, що призвело до позаштатної ситуації та необхідності проведення ремонтних робіт для відновлення теплопостачання. Відключення тепла – цей непопулярний та незручний для мешканців та підприємства захід був необхідний для подальшої стабілізації нормативних показників роботи мережі та відновлення теплопостачання в будинки городян.
Позапланові відключення електропостачання котельних та ЦТП продовжуються, але підприємство щоб уникнути відключень тепла, продовжує задіяти всі можливі варіанти резервного живлення, якщо дозволяє потужність обладнання. Наприклад, вчора, на котельні «Ремпобуттехніка», було задіяно трансформатор для компенсації відсутності електрики з 14-00 до 18-23. Цей захід дозволив не припиняти подачу тепла споживачам. Однак, на великих котельнях, таких я к «Західна» передбачити та забезпечити резервне живлення неможливо з причин великої споживаної потужності обладнання.
Для компенсації витрат підприємства, пов’язаних з різкими відключеннями/включеннями електрики та відхилень напруги на котельнях та ЦТП підприємства, ККП «Маріупольтепломережа» готує судовий позов згідно законодавства України.