Новини

ККП «Маріупольтепломережа» розширює можливості комунікації з абонентами.

З 21 липня цього року працює сервіс для по онлайн-комунікації, заснований на месенджері Telegram. Групу «Маріупольське тепло» у Telegram створено для здійснення комунікації між мешканцями міста, іншими споживачами послуг підприємства та ККП «Маріупольтепломережа». Наша ціль – своєчасно реагувати на події, які потребують НЕГАЙНОГО втручання наших фахівців, а також надання консультацій з питань, що відносяться до компетенції підприємства.
Відзначається, що результативність функціонування онлайн-форуму залежить не тільки від компетентності задіяних в ньому служб, а й від виваженого ставлення громадян до повідомлень, які вони викладають в групу.
Запрошуємо Вас до групи у Телеграм за посиланням
https://t.me/mariupolteplo
Нагадуємо, що на офіційному сайті підприємства https://mrpl-teplo.com.ua/ абоненти вже мають можливість ЗАДАТИ ПИТАННЯ у розділі «Благоустрій» та «Споживачам», які надходять на електронну адресу підприємства teploset@mariupolrada.gov.ua
На сайті також працює оновлений ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ, це веб-сервіс, що надає абсолютно всю інформацію стосовно Вашого особового рахунку. Для зручності користувачів, працює функція додавання ще кілька особистих рахунків в особистий кабінет без додаткової реєстрації.
ККП «Маріупольтепломережа» спілкується зі споживачами своїх послуг ще через Facebook. Підписатися на нашу сторінку можна за посиланням
https://www.facebook.com/mariupolteploset

«Маріупольтепломережа» працює для Вас!