ККП «Маріупольтепломережа» продовжує ремонтні роботи у всіх районах міста.


Ремонтна служба підприємства проводить заміну аварійних ділянок тепломереж за результатами гідравлічних випробувань у Кальміуському районі міста на площі Незалежності біля плавбасейну «Нептун».
Роботи ускладнені глибиною прокладання теплопроводу та обмеженою площею для ремонту. На цій ділянці теплотраса пролягає на глибині біля 4 м, для можливості проведення заміни трубопроводу було вивезено більш 25 т грунту, для скорочення часу проведення робіт та уникнення руйнування ТК (теплової камери) було створено монтажний отвір с двух сторін ТК, перевірено товщину трубопроводу за допомогою ультразвукової дефектоскопії та оновлено 23 м труби діаметром 325 мм. До цієї мережі підключено біля 57 об’єктів теплопостачання.
У Центральному районі фахівці ККП «Маріупольтепломережа» приступили до заміни ділянки магістрального трубопроводу діаметром 630 мм за адресою вул. Митрополитська, 175. За результатами технічного діагностування буде оновлено біля 12 м теплопроводу, який з’єднує котельню ЖМР-16 та ЦТП 98, 97, 78, 18, 79 та охоплює біля 120 абонентів.
Ділянку магістрального теплопроводу від котельні «138 квартал» до ЦТП 14 діаметром 325 мм у довжиною 400 м буде оновлено за адресою вул. Куїнджі, 144а. Роботи заплановані до кінця поточного місяця.
У Лівобережному районі мешканці отримають нові комунікації за адресою вул. Вавілова, 77. Заміна 60 м тепломережі, необхідна за результатами гідравлічних випробувань , планується до завершення до середини поточного місяця.
У Приморському районі за адресою вул. Зелинського, 1 ремонтна служба підприємства закінчила заміну магістрального трубопроводу діаметром 273 мм довжиною 92 м, який забеспечить бесперебійним теплом мешканців 16 будинків у опалювальний період.
Підприємство продовжує ремонтні роботи в рамках програми «Затишний двір» за наступними адресами:
У Кальміуському районі – вул. Машинобудівельників, 84, вул. Сеченова, 52
У Центральному районі – пр. Будівельників, 165
У Лівобережному районі – пр. Захистників України, 60
У Приморському районі – пр. Миру, 108
Підготовка до нового опалювального періоду триває.