ККП «Маріупольтепломережа» не припиняє роботи по заміні теплотраси на аварійних ділянках

Так, за адресою вул. Зелинського, 27а було оновлено 180м трубопроводу для подачі тепла та 90м труб гарячого водопостачання .
Для оперативної заміни трубопроводу робота була організована в цілодобовому режимі у три зміни, а також була задіяна спецтехніка. Будинки по пр. Будівельників 80, 82, 84, 86 вже отримали якісне тепло у свої оселі. Ізоляцію, монтаж плит, засипку ґрунтом та обов’язкові роботи з благоустрою ділянки силами підприємства будуть закінчені наступного тижня.
За адресою пр. Металургів, 229 сьогодні робітники підприємства теж замінили ділянку теплопроводу та трубу гарячого водопостачання.
При заміні надземного теплопроводу було використано спеціальну трубу в ізоляції СПІРО у кількості 110 м діаметром 108 мм, а для горячої води – 55 м діаметром 76 мм. Крім того, зварювальні стики, місця з’єднання з сусідніми ділянками додатково заізольовані пергаміном, мінерально-ватним утеплювачем та оцинкованим листом.
Приймаючи до уваги плюсову температуру зовнішнього повітря, для скорочення тепловтрат, матеріальних та людських ресурсів, на цих ділянках теплотраси вже зараз здійснені роботи, які були заплановані к проведенню при підготовці до опалювального сезону 2020-2021.