Ремонтні роботи

Заміна магістральних теплопроводів

Закономірними роботами з підготовки підприємства до опалювального сезону є заміна тепломереж, що знаходяться в аварійному стані. Великою проблемою є технічна зношеність теплового господарства та тепломереж. Всього підприємство експлуатує 66 котельнь та 952 км теплових мереж в однотрубному обчисленні .
Саме тепломережі виявилися найслабшою ланкою в системі теплопостачання тому, що сталеві труби піддаються корозії, і цей процес йде з невблаганною закономірністю, на яку практично неможливо вплинути. Корозійні пошкодження на трубах з’являються при несприятливих умовах вже через 12-15 років, а до амортизаційного терміну (25 років) трубопроводи стають аварійними і тут вже потрібна повна їх заміна.
Для виявлення ділянок для першочергової заміни трубопроводів, враховуються попередні аварійні ситуації та проводяться обстеження стану металевих труб, їх товщини та ступеня зношеності.
У цьому міжопалювальному сезоні підприємство в першу чергу здійснює заміну магістральних трубопроводів на котельні ЖМР 16 та ЦТП 37.
Котельна ЖМР 16, яка розташована за адресою вул. Митрополитська, 185а, забезпечує теплом та гарячою водою майже 246 будівель, у тому числі 193 жилих будинків, 8 Д/К, 5 шкіл та 3 лікарні, їі потужність складає 150 Гкал/ч. Для безперебійної подачі тепла взимку, з метою скорочення обсягів теплових втрат і зниження небезпеки аварій в майбутньому, підприємство замінить 100 м трубопроводу діаметром 530 мм.
На ЦТП-37 на проспекті Будівельників, 152а буде укладено 200м магістральної тепломережі діаметром 273 мм, що забезпечить теплом в опалювальний період 15 жилих будинків та школу.
Всього у травні 2020 року заплановано заміну 4 км зношених теплових мереж Маріуполя. Ремонтні роботи підприємства охоплять всі райони міста. ККП «Маріупольтепломережа» сьогодні дбає про те, щоб узимку маріупольці були забезпечені якісним теплом.