Новини

УВАГА! До відома абонентам, які мають заборгованість за послуги гарячого водопостачання та централізованого опалення!

ККП «Маріупольтепломережа» повідомляє, що у квитанціях з боргом за послуги підприємства, що надходять абонентам з початку червня, враховано оплати, здійснені до 20 травня. Оплати, що надійшли після 20 травня, не враховано у квитанціях, але подивитися їх надходження Ви можете в особистому кабінеті на сайті підприємства за посиланням https://mrpl-teplo.com.ua .

Інформацію щодо зарахування на Ваш особистий рахунок суми, що сплачена у цей період, можна отримати у наших фахівців, скориставшись дистанційними контактами, сторінкою у Facebook facebook.com/mariupolteploset та групою «Маріупольське тепло» у Telegram t.me/mariupolteplo .

Нагадуємо, що сума, сплачена Вами за послуги підприємства, зараховується на Ваш особистий рахунок протягом 3-4 робочих днів. Зареєструвавшись в особистому кабінеті на сайті https://mrpl-teplo.com.ua, Ви можете побачити суми нарахувань та оплат за особовим рахунком, здійснити оплату послуг теплопостачання. Також є можливість додати до одного особистого кабінету декількох особових рахунків.

Нагадуємо! Для користування ОСОБИСТИМ КАБІНЕТОМ споживачам необхідно провести РЕЄСТРАЦІЮ, а саме:
1. Натиснути кнопку «Особистий кабінет»
2. Заповнити всі поля, помічені “*”.
У полі «Прізвище» має бути зазначено прізвище квартиронаймача (як у квитанції)
3. Ввести пароль (не менш ніж 8 символів) та підтвердити його.
4. Натиснути кнопку «Реєстрація»

Користування особистим кабінетом – це швидко та зручно!