Новини

ККП «Маріупольтепломережа» нагадує своїм споживачам про необхідність своєчасної оплати за послуги теплопостачання

Для зручності абонентів, в умовах карантину, ККП «МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА» організувало прийом абонентів та звірку за допомогою дистанційних контактів – це багатоканальні телефони, месенджери (в т.ч. Viber, WhatsApp), група в Telegram «Маріупольське тепло», сторінка в Facebook, електронна пошта. Також на сайті mrpl-teplo.com.ua працює особистий кабінет, за допомогою якого в будь-який час можна просто і швидко подивитися всі свої нарахування, звірити оплати, передати показання водоміра, здійснити оплату послуг теплопостачання. До одного особистого профілю особистого кабінету можна приєднати кілька адрес.

Здійснити оплату послуг теплопостачання можна в будь-яких відділеннях банків або поштового зв’язку, а також БЕЗ КОМІСІЇ в будь-який з кас абонентських дільниць ККП «МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА», розташованими за адресами: вул. Купріна, 9а, пр. Будівельників, 39, б. Шевченка, 75а, пр. Нікопольський, 139, вул. Олімпійська, 191а. Час роботи кас з понеділка по четвер з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.24, в п’ятницю з 8.00 до 15.30, перерва з 12.00 до 12.24.

Якщо немає можливості сплатити всю суму заборгованості відразу, можна укласти договір на реструктуризацію заборгованості. Для цього за багатоканальним телефоном, вказаним внизу кожної квитанції, потрібно попередньо узгодити час відвідування абонентної ділянки. При собі мати паспорт, ІПН, довідку про прописку за цією адресою або правовстановлювальні документи на квартиру, або довіреність від власника квартири, гроші для оплати початкового внеску (як правило це 30% від суми заборгованості, але якщо такої можливості немає, то суму початкового внеску можна обговорити з юристом на дільниці).

Зрозуміло, що в кожній родині можуть складатися різні обставини, але залишати без уваги заборгованість, яка утворилася, все-таки не варто.

Своєчасна оплата – життя без боргів!